poniedziałek, 14 marca 2011

KRYSTYNA

WIĘTYCH-ONOMASTICS Santos z dnia na dzień 24 lipie Santas Krystyna i Eufrasia; większość ze zrozumieniem Vicente, Victor i Ursicinio.

KRYSTYNA

The big nazwy są nieuniknione. Dlatego właśnie odmówiły ani mężczyźni zrezygnować z dużym nazwy żeński (w przypadku bardziej jednoznaczny jest Maryja, która jest częścią nazwy męskiej związków), ani kobiety mają same rezygnację złożył rezygnację ze strony dużych nazwiska osoby płci męskiej. Jednym z nich jest, aby Chrystusa. Taka samica postaci Krystyna ma stać się nazwisko z wielką siłą. W języku greckim criw (jrío), co oznacza pomażesz, postaci cristov (" jristos "), co oznacza" na pomazańca ". The pomazywania był poświęcenia rite przy Kings. Mówią o kimś, kto był "pomazał", oznacza, że nie osiągnął najwyższy, oraz że miał ochrony Boga. Pod nazwą Krystyna, "the pomazał", jest do głoszą, który został wybrany i poświęcił ręce na wielkie rzeczy. Że jest w rozumieniu tej nazwy. Nazwy obciążony obietnic.

Po) Toskanii Santa Cristina urodził się połowie wieku III w Tur, wieś blisko jeziora Bolsena, zniknął z jednego z powodziami na jezioro. Jego ojciec, który został nazwany miejskich, był prefekt z miasta. Cristina, dziewczynki nadal, był drastyczny sposób Christian dzięki swojej matki, która była przyniosła aż w wierze w Chrystusa. Gdy był dziewczyna 10 lat, zdecydowała się na dobry dzień odrąbywać małych bałwanów złota swojego ojca i udział w złocie wśród chrześcijan żyjących w ubóstwie. Był niewypowiedziana podrażnień ojca, który jako prefekt był zobowiązany do zapewnienia dobre przyzwyczajenia w tym mieście. Spalony, dlatego, córkę, a dał jej sztuki dla flagelase i desgarrase nogi z haków z żelaza i po untarla z oliwek w celu podjęcia przez ogień. Z pomocą Bożą lewej podejmowanych Cristina. The niesmak i żar zakończył się wraz z życia z jego ojca. To jednak nie najlepsze następcy. To uczynili oni strzelania jako San Sebastian. Cristina umarł w roku 300, za panowania Dioklecjana, które uwolnić jednego z największych prześladowania chrześcijan.

Uczcić Las Cristinas jego onomastics w lipcu 24, oznaczającego śmierci Santa Cristina godną podziwu (1150-1224). Według tradycji gdy umarł po raz pierwszy, zostało zniesione do trumny podczas pogrzebu, mówiąc, że Bóg wrócił do świata do módlcie się za dusze w czyściec.

Nazwa queens i były, w tym także Danii Cristina, siostra Carlos V, piękna dokonuje się cud i inteligencji. Cristina de France, księżnej Savoy, że wdowiec/wdowa wykazało jego dużą zdolność do rządu. Cristina Saksonii, królowej Skandynawii. Christina Szwecji, który stał się ten kraj w Europie pioniera przez uprawę nauki i liryki. I Królową Hiszpanii collblanc, który przypomina nam, że piosenki "Maria Cristina mnie chce zasada". Zarówno przez jego znaczenie jako przez wielkie Cristinas, które poczyniły honor do jego nazwisko, na szczęście że można podjąć spełnione i zapewnił, że jej racji pełnionych na nich pozytywny wpływ, jaki butów na wszystkich, którzy są częścią jego otoczenia. Jest to tzw. szczęśliwy Krystyna i jako takie być chronione przed każdym zło świętego oleju. Gratulacje!

2 komentarze:

  1. kiedyś natknąłem się na Ciebie przy okazji odsłuchiwania piosenki i bardzo mi sie spodobała
    twoja stronka.natomiast to powyżej jest dla mnie kompletnie nie zrozumiałe,myślałem ze jesteś zwyczajną Krysią, jak z bajki - wybacz.

    OdpowiedzUsuń
  2. pierdolić cie jebana żydowska złodziejko

    OdpowiedzUsuń